Premium Design Studio

Pakiety usług

Pakiet Standard

Wszystko to czego potrzebujesz by zacząć działać

To kompleksowa usługa przygotowania projektu danego wnętrza. Obejmuje pomiary, spotkanie stylowe, w naszej siedzibie, dotyczące preferencji stylowych, oczekiwań klienta i jego możliwości budżetowych w zakresie praktycznej realizacji projektu, rozkład funkcjonalny pomieszczeń w formie 2D, wizualizację całości projektu w formie 3D, pełną dokumentację techniczną (elektryka, hydraulika) oraz pełną listę materiałów wykorzystanych w projekcie, wraz z określeniem zapotrzebowania do realizacji projektu.

Pakiet Online

Bo odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą

To oferta, gdzie głównym narzędziem komunikacji jest Internet. Pakiet ten zawiera wszystko to co pakiet standard, z wyjątkiem pomiarów na obiekcie (pracujemy wówczas na dostarczonych materiałach), a spotkania zamiast u nas, odbywają się poprzez narzędzia online. Jeśli więc nie masz potrzeby, bezpośredniego spotkania i wypicia kawy z naszym projektantem, dysponujesz projektem obiektu, lubisz elastyczność, a korzystanie z nowych technologii komunikacji nie stanowi dla Ciebie kłopotu, ten model współpracy jest stworzony z myślą o Tobie.

Pakiet rozszerzony
o nadzór autorski

Wchodzisz „na gotowe”

Zawiera dokładnie to samo co pakiet standard, z tym że nasza współpraca nie kończy się na przekazaniu kompletu dokumentacji. W tym modelu jesteśmy aktywnie zaangażowani w fizyczną realizację wykończenia danej powierzchni pod klucz, zgodnie z zaakceptowanym wcześniej projektem. W tej usłudze to my, w Twoim imieniu i na Twoją rzecz, wynegocjujemy rabat na wybrane materiały i dopilnujemy aby trafiły na budowę zgodnie z przewidzianym harmonogramem. Możesz skorzystać z naszej sprawdzonej ekipy remontowej, lub wybrać swoją. My ustalimy z kierownikiem projektu harmonogram prac i będziemy Ciebie informować o postępach. W momencie gdy któraś z ekip będzie potrzebowała konsultacji, kontaktować się będzie bezpośrednio z nami, a nasz projektant będzie regularnym gościem na budowie i nadzorować będzie odbiór prac. Mówiąc krótko, Ty czekasz jedynie na końcowy gotowy efekt. Ten wariant powstał z myślą o klientach, którzy nie mają chęci i czasu przechodzenia przez stresy związane z budową, i chcą „wejść na gotowe”.

Porozmawiajmy. Zadzwoń teraz: +48 506 999 272

Poniedziałek-Piątek  9:00 – 17:00