Co robimy

Nasze pakiety

Nasza oferta jest bardzo szeroka i wszechstronna. Sprawdź jak możemy ją dostosować do Twoich potrzeb i upodobań.

Informacje o pakietach
Jak pracujemy?

Etapy współpracy

01

Kontakt

Skontaktować się z nami możesz telefonicznie (791 088 000) mailowo kontakt@premiumdesignstudio.pl lub wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie (link), dzięki czemu szybciej obierzemy odpowiedni kierunek projektowy dla Twojej nieruchomości.

02

Spotkanie projektowe

Na początek zaprosimy Cię do naszego biura, gdzie przy kawie, na spokojnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Pokażemy Ci wcześniejsze zrealizowane przez nas projekty, (może czymś Cię zainspirujemy?) przedstawimy różne style i trendy. Wspólnie ustalimy, który najlepiej do Ciebie pasuje i w którym kierunku musimy iść z projektem, by spełniał on konkretnie Twoje oczekiwania. Na spotkaniu też omówimy szczegóły techniczne współpracy i damy Ci do spokojnego zapoznania się wzór umowy.

03

Podpisanie umowy

Jeżeli po spotkaniu uznasz, że chcesz działać dalej sam lub z kimś innym, to na tym etapie podziękujemy sobie za współpracę i będziemy trzymać dalej za Ciebie kciuki. Jeśli jednak (w co głęboko wierzymy) podejmiesz decyzję, że to właśnie my będziemy projektować Twoje marzenia, to kolejnym krokiem jest podpisanie umowy, ustalenie harmonogramu prac i wpłacenie pierwszej raty płatności zgodnie z harmonogramem w umowie.

04

Przedstawienie układu funkcjonalnego

Kolejny etap to przygotowanie propozycji układu funkcjonalnego. Bazując na wiedzy z naszego spotkania oraz naszym doświadczeniu i kreatywności zaprezentujemy Ci układ funkcjonalny, który w naszym przekonaniu będzie spełniał Twoje wymogi i oczekiwania. Może się zdarzyć, że na tym etapie przedstawimy Ci więcej niż jedną koncepcję. Zabierzesz nasze propozycje ze sobą, przeanalizujesz na spokojnie, prześpisz się z tym… Następnie zbierzemy ewentualne uwagi i dopracujemy funkcjonalność tak, by ostatecznie została przez Ciebie zaakceptowana.

05

Przedstawienie projektu 3D

Gdy już wiemy, jaka funkcjonalność jest przez Ciebie zaakceptowana, przyjdzie czas na kolejny krok. Jest nim stworzenie wizualizacji wnętrz w formacie 3D. Tu również jest czas na ewentualne naniesienie zmian, podmianki kolorystyczne, a czasem nawet stylistyczne lub produktowe. Ten etap kończy się tym, że otrzymujesz od nas gotową wizualizację Twojego wnętrza, którą ostatecznie akceptujesz.

06

Końcowy odbiór projektu

W momencie gdy zaakceptowałeś/łaś ostateczną wersję wizualizacji, przystępujemy do finalnych prac. Ty możesz już cieszyć się wizją tego jak będzie wyglądało Twoje nowe lokum, my w tym czasie przekuwamy wizualizacje na konkretne projekty. Przygotowujemy dokumentację na bazie której ekipa wykonawcza będzie mogła przystąpić do realnych prac ( rzut rozmieszczenia elektryki, hydrauliki, rzut budowlany, rzut podłóg i sufitów, no i oczywiście rzut aranżacyjny. Z kompletem tej dokumentacji możesz dalej we współpracy z nami, lub z własną ekipą wcielić zaprojektowane przez nas swoje marzenia w rzeczywistość.

07

Kompleksowy zestaw materiałów

Prawie byśmy zapomnieli… Oczywiście razem ze wszystkimi projektami otrzymujesz od nas kompletne zestawienie materiałów (płytki, kolory i rodzaj farb, mebli itd.) jakie wykorzystaliśmy w naszej wizualizacji. Bazujemy wyłącznie na dostępnych produktach, które następnie możesz zamówić (lub my zrobimy to za Ciebie) i wykorzystać podczas prac remontowych/wykończeniowych. Masz pewność, że każde z rozwiązań jakie zaproponowaliśmy jest absolutnie do wykonania w praktyce.

Możemy więcej

Nadzór autorski

W momencie gdy rozliczyliśmy całość prac projektowych, możemy przystąpić do realizacji umowy o nadzorze autorskim. W tym wariancie to my będziemy negocjowali dla Ciebie rabaty u poszczególnych dostawców i to my pilnować będziemy tego, by materiały znalazły się w odpowiednim czasie na budowie, tak by wszystko szło jak najsprawniej.

Dowiedz się więcej o pakietach i nadzorze autorskim

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz kreatywnego projektu? Stwórzmy go razem.